Streetview Brugstraat 24 Tholen

Brugstraat 24, 4691 EC Tholen

191 m² Bouwjaar 1742 Label C

Brugstraat 24 is een woonhuis in Tholen, gebouwd in 1742. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 193 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1742
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
193 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Brugstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brugstraat 24

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tholen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Tholen

8030 Inwoners
3325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3394 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Tholen
68% Koopwoningen
2.695 Inwoners per km²

Locatie van Brugstraat 24

Vergelijkbare woningen in Tholen

Veelgestelde vragen over Brugstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Brugstraat 24?

De prijsindicatie voor Brugstraat 24 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Tholen is €281.000. Dat komt neer op circa €1.471 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brugstraat 24 zich tot de wijk Tholen?

Brugstraat 24 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Tholen. De buurt telt 3.394 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brugstraat 24?

Brugstraat 24 is een woonhuis in Tholen, gebouwd in 1742 (284 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Brugstraat 24 vergeleken met de buurt?

Brugstraat 24 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 193 m². In Tholen ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brugstraat 24 en wat betekent dat?

Brugstraat 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-08-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tholen?

De wijk Tholen in Tholen (Zeeland) kenmerkt zich door 8.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tholen?

Vanuit Brugstraat 24 in Tholen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tholen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Brugstraat 24: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.