Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 430 m²
Pieter van Ginnekenstraat 18 is een woonhuis in Teteringen, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en een perceel van 430 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter van Ginnekenstraat 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Teteringen is €491.000. Dat komt neer op circa €2.480 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter van Ginnekenstraat 18 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Teteringen. De buurt telt 3.469 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.692 inwoners per km².
Pieter van Ginnekenstraat 18 is een woonhuis in Teteringen, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Pieter van Ginnekenstraat 18 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 430 m². In Teteringen ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pieter van Ginnekenstraat 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Teteringen in Teteringen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Pieter van Ginnekenstraat 18 in Teteringen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pieter van Ginnekenstraat 18: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.