Streetview Olmenstraat 2 Terneuzen

Olmenstraat 2, 4537 VT Terneuzen

113 m² Bouwjaar 1960

Olmenstraat 2 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en een perceel van 216 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €159.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
216 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Olmenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

34.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1475 Inwoners
685 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
725 Woningvoorraad
€159.000 Gem. woningwaarde Triniteit
40% Koopwoningen
6.116 Inwoners per km²

Locatie van Olmenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Olmenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Olmenstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Triniteit is €159.000. Dat komt neer op circa €1.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Olmenstraat 2 zich tot de wijk Triniteit?

Olmenstraat 2 is een woonhuis van 113 m² in de wijk Triniteit. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Olmenstraat 2?

Olmenstraat 2 is een woonhuis in Triniteit, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Olmenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Olmenstraat 2 heeft 113 m² woonoppervlakte. Het perceel is 216 m². In Triniteit ligt de gemiddelde woningwaarde op €159.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Triniteit?

De wijk Triniteit in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €159.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Triniteit?

Vanuit Olmenstraat 2 in Triniteit bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 34.7 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Triniteit?

Zorg en onderwijs in de buurt van Olmenstraat 2: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Triniteit?

Recreatie nabij Triniteit: restaurant (0.4 km), cafe (1.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Olmenstraat 2?

Een woningrapport voor Olmenstraat 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Triniteit. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1960, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.