Streetview Baandijk 25 Terneuzen

Baandijk 25, 4537 SW Terneuzen

204 m² Bouwjaar 1980

Baandijk 25 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m² en een perceel van 1071 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
1071 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Baandijk 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

35 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2275 Inwoners
1145 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1222 Woningvoorraad
€184.000 Gem. woningwaarde Lievenspolder
64% Koopwoningen
4.659 Inwoners per km²

Locatie van Baandijk 25

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Baandijk 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Baandijk 25?

De prijsindicatie voor Baandijk 25 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Lievenspolder is €184.000. Dat komt neer op circa €902 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baandijk 25 zich tot de wijk Lievenspolder?

Baandijk 25 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Lievenspolder. De buurt telt 1.222 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.659 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baandijk 25?

Baandijk 25 is een woonhuis in Lievenspolder, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Baandijk 25 vergeleken met de buurt?

Baandijk 25 heeft 204 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1071 m². In Lievenspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lievenspolder?

De wijk Lievenspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lievenspolder?

Vanuit Baandijk 25 in Lievenspolder bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 35 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lievenspolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Baandijk 25: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lievenspolder?

Recreatie nabij Lievenspolder: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Baandijk 25?

De prijsindicatie ligt rond €265.000 tot €315.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Lievenspolder is €184.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.