Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Inhoud
- 340 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Dokweg 28 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 128 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €159.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dokweg 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
34.7 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Dokweg 28 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Triniteit is €159.000. Dat komt neer op circa €1.559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDokweg 28 is een woonhuis van 102 m² in de wijk Triniteit. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.116 inwoners per km².
Dokweg 28 is een woonhuis in Triniteit, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Dokweg 28 heeft 102 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Triniteit ligt de gemiddelde woningwaarde op €159.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dokweg 28 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-07-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Dokweg 28 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Triniteit in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €159.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Dokweg 28 in Triniteit bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 34.7 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dokweg 28: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.