Eengezinswoning, tussenwoning van der Peijlstraat 4 Terneuzen

van der Peijlstraat 4, 4537 PL Terneuzen

80 m² Bouwjaar 1959 4 kamers 3 slaapkamers Label B

van der Peijlstraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Terneuzen, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 167 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
278 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor van der Peijlstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van der Peijlstraat 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
149.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.4%
CO₂-emissie
31.91 kg/m²

Tuin
Ja (39.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

35 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2275 Inwoners
1145 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1222 Woningvoorraad
€184.000 Gem. woningwaarde Lievenspolder
64% Koopwoningen
4.659 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van der Peijlstraat 4

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over van der Peijlstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van van der Peijlstraat 4?

De prijsindicatie voor van der Peijlstraat 4 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Lievenspolder is €184.000. Dat komt neer op circa €2.300 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van der Peijlstraat 4 zich tot de wijk Lievenspolder?

van der Peijlstraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning van 80 m² in de wijk Lievenspolder. De buurt telt 1.222 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.659 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van der Peijlstraat 4?

van der Peijlstraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Lievenspolder, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van der Peijlstraat 4 vergeleken met de buurt?

van der Peijlstraat 4 heeft 80 m² woonoppervlakte en 278 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Lievenspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van der Peijlstraat 4 en wat betekent dat?

van der Peijlstraat 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van der Peijlstraat 4?

van der Peijlstraat 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 39 m².

Hoe is de woningmarkt in Lievenspolder?

De wijk Lievenspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lievenspolder?

Vanuit van der Peijlstraat 4 in Lievenspolder bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 35 km, snelwegoprit op 3.6 km.