Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Gentiaanstraat 26 Terneuzen

Gentiaanstraat 26, 4537 DA Terneuzen

115 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Gentiaanstraat 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Terneuzen, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 240 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gentiaanstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gentiaanstraat 26

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
124.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.8%
CO₂-emissie
29.79 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Garage met carport
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

34.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1175 Inwoners
505 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
498 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Oude Vaart
85% Koopwoningen
2.135 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gentiaanstraat 26

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Gentiaanstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Gentiaanstraat 26?

De prijsindicatie voor Gentiaanstraat 26 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Vaart is €274.000. Dat komt neer op circa €2.383 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gentiaanstraat 26 zich tot de wijk Oude Vaart?

Gentiaanstraat 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 115 m² in de wijk Oude Vaart. De buurt telt 498 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.135 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gentiaanstraat 26?

Gentiaanstraat 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Oude Vaart, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gentiaanstraat 26 vergeleken met de buurt?

Gentiaanstraat 26 heeft 115 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oude Vaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gentiaanstraat 26 en wat betekent dat?

Gentiaanstraat 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gentiaanstraat 26?

Gentiaanstraat 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oude Vaart?

De wijk Oude Vaart in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Vaart?

Vanuit Gentiaanstraat 26 in Oude Vaart bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 34.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oude Vaart?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gentiaanstraat 26: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oude Vaart?

Recreatie nabij Oude Vaart: restaurant (0.7 km), cafe (1.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Gentiaanstraat 26?

Gentiaanstraat 26 is verkocht in de periode 2023 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €355.000 tot €405.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oude Vaart is €274.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Gentiaanstraat 26?

Een woningrapport voor Gentiaanstraat 26 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oude Vaart. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1985, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen