Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Verlengde van Steenbergenlaan 3 Terneuzen

Verlengde van Steenbergenlaan 3, 4537 BB Terneuzen

120 m² Bouwjaar 1922 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Verlengde van Steenbergenlaan 3 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Terneuzen, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 222 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
1176 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Verlengde van Steenbergenlaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde van Steenbergenlaan 3

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (20.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
5 auto(s)

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

35.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2810 Inwoners
1825 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€179.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Java
37% Koopwoningen
3.636 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Verlengde van Steenbergenlaan 3

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Verlengde van Steenbergenlaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde van Steenbergenlaan 3?

De prijsindicatie voor Verlengde van Steenbergenlaan 3 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Java is €179.000. Dat komt neer op circa €1.492 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde van Steenbergenlaan 3 zich tot de wijk Binnenstad-Java?

Verlengde van Steenbergenlaan 3 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 120 m² in de wijk Binnenstad-Java. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.636 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde van Steenbergenlaan 3?

Verlengde van Steenbergenlaan 3 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Binnenstad-Java, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Verlengde van Steenbergenlaan 3 vergeleken met de buurt?

Verlengde van Steenbergenlaan 3 heeft 120 m² woonoppervlakte en 1176 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Binnenstad-Java ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde van Steenbergenlaan 3 en wat betekent dat?

Verlengde van Steenbergenlaan 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-12-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlengde van Steenbergenlaan 3?

Verlengde van Steenbergenlaan 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 20 m².

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Java?

De wijk Binnenstad-Java in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.