Halfvrijstaande woning Axelsestraat 157 Terneuzen

Axelsestraat 157, 4537 AH Terneuzen

100 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Axelsestraat 157 is een halfvrijstaande woning in Terneuzen, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 216 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €159.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
216 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Axelsestraat 157

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Axelsestraat 157

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

34.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1475 Inwoners
685 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
725 Woningvoorraad
€159.000 Gem. woningwaarde Triniteit
40% Koopwoningen
6.116 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Axelsestraat 157

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Axelsestraat 157

Wat is de geschatte woningwaarde van Axelsestraat 157?

De prijsindicatie voor Axelsestraat 157 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Triniteit is €159.000. Dat komt neer op circa €1.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Axelsestraat 157 zich tot de wijk Triniteit?

Axelsestraat 157 is een halfvrijstaande woning van 100 m² in de wijk Triniteit. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Axelsestraat 157?

Axelsestraat 157 is een halfvrijstaande woning in Triniteit, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Axelsestraat 157 vergeleken met de buurt?

Axelsestraat 157 heeft 100 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 216 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Triniteit ligt de gemiddelde woningwaarde op €159.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Axelsestraat 157 en wat betekent dat?

Axelsestraat 157 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-10-30. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Axelsestraat 157?

Axelsestraat 157 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Triniteit?

De wijk Triniteit in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €159.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Triniteit?

Vanuit Axelsestraat 157 in Triniteit bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 34.7 km, snelwegoprit op 3.1 km.