Eengezinswoning, tussenwoning Axelsestraat 137 Terneuzen

Axelsestraat 137, 4537 AG Terneuzen

85 m² Bouwjaar 1933 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Axelsestraat 137 is een eengezinswoning, tussenwoning in Terneuzen, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 149 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
449 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Mansarde dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Axelsestraat 137

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Axelsestraat 137

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (74.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

35 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2275 Inwoners
1145 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1222 Woningvoorraad
€184.000 Gem. woningwaarde Lievenspolder
64% Koopwoningen
4.659 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Axelsestraat 137

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Axelsestraat 137

Wat is de geschatte woningwaarde van Axelsestraat 137?

De prijsindicatie voor Axelsestraat 137 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Lievenspolder is €184.000. Dat komt neer op circa €2.165 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Axelsestraat 137 zich tot de wijk Lievenspolder?

Axelsestraat 137 is een eengezinswoning, tussenwoning van 85 m² in de wijk Lievenspolder. De buurt telt 1.222 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.659 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Axelsestraat 137?

Axelsestraat 137 is een eengezinswoning, tussenwoning in Lievenspolder, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Axelsestraat 137 vergeleken met de buurt?

Axelsestraat 137 heeft 85 m² woonoppervlakte en 449 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Lievenspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Axelsestraat 137 en wat betekent dat?

Axelsestraat 137 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-06-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Axelsestraat 137?

Axelsestraat 137 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 74 m².

Hoe is de woningmarkt in Lievenspolder?

De wijk Lievenspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lievenspolder?