Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Axelsestraat 89 Terneuzen

Axelsestraat 89, 4537 AE Terneuzen

125 m² Bouwjaar 1933 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Axelsestraat 89 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Terneuzen, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 214 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
214 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Axelsestraat 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Axelsestraat 89

Tuin
Ja (64.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

35 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2275 Inwoners
1145 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1222 Woningvoorraad
€184.000 Gem. woningwaarde Lievenspolder
64% Koopwoningen
4.659 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Axelsestraat 89

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Axelsestraat 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Axelsestraat 89?

De prijsindicatie voor Axelsestraat 89 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Lievenspolder is €184.000. Dat komt neer op circa €1.472 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Axelsestraat 89 zich tot de wijk Lievenspolder?

Axelsestraat 89 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 125 m² in de wijk Lievenspolder. De buurt telt 1.222 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.659 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Axelsestraat 89?

Axelsestraat 89 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Lievenspolder, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Axelsestraat 89 vergeleken met de buurt?

Axelsestraat 89 heeft 125 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 214 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Lievenspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Axelsestraat 89 en wat betekent dat?

Axelsestraat 89 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-04-01. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Axelsestraat 89?

Axelsestraat 89 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 64 m².

Hoe is de woningmarkt in Lievenspolder?

De wijk Lievenspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lievenspolder?

Vanuit Axelsestraat 89 in Lievenspolder bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 35 km, snelwegoprit op 3.6 km.