Streetview Axelsestraat 39 Terneuzen

Axelsestraat 39, 4537 AB Terneuzen

169 m² Bouwjaar 1925 7 kamers 4 slaapkamers Label F

Axelsestraat 39 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 324 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
324 m²
Inhoud
704 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Axelsestraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Axelsestraat 39

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

35 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2275 Inwoners
1145 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1222 Woningvoorraad
€184.000 Gem. woningwaarde Lievenspolder
64% Koopwoningen
4.659 Inwoners per km²

Locatie van Axelsestraat 39

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Axelsestraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Axelsestraat 39?

De gemiddelde woningwaarde in Lievenspolder is €184.000. Dat komt neer op circa €1.089 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Axelsestraat 39 zich tot de wijk Lievenspolder?

Axelsestraat 39 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Lievenspolder. De buurt telt 1.222 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.659 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Axelsestraat 39?

Axelsestraat 39 is een woonhuis in Lievenspolder, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Axelsestraat 39 vergeleken met de buurt?

Axelsestraat 39 heeft 169 m² woonoppervlakte en 704 m³ inhoud. Het perceel is 324 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Lievenspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Axelsestraat 39 en wat betekent dat?

Axelsestraat 39 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-02-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Axelsestraat 39?

Axelsestraat 39 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lievenspolder?

De wijk Lievenspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lievenspolder?

Vanuit Axelsestraat 39 in Lievenspolder bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 35 km, snelwegoprit op 3.6 km.