Eengezinswoning, hoekwoning Corellistraat 27 Terneuzen

Corellistraat 27, 4536 EC Terneuzen

85 m² Bouwjaar 1967 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Corellistraat 27 is een eengezinswoning, hoekwoning in Terneuzen, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 149 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
347 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Corellistraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Corellistraat 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
173.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.6%
CO₂-emissie
42.77 kg/m²

Tuin
Ja (67.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

33.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2250 Inwoners
1145 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1123 Woningvoorraad
€194.000 Gem. woningwaarde Oudelandse Hoeve
29% Koopwoningen
6.082 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Corellistraat 27

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Corellistraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Corellistraat 27?

De prijsindicatie voor Corellistraat 27 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudelandse Hoeve is €194.000. Dat komt neer op circa €2.282 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Corellistraat 27 zich tot de wijk Oudelandse Hoeve?

Corellistraat 27 is een eengezinswoning, hoekwoning van 85 m² in de wijk Oudelandse Hoeve. De buurt telt 1.123 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.082 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Corellistraat 27?

Corellistraat 27 is een eengezinswoning, hoekwoning in Oudelandse Hoeve, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Corellistraat 27 vergeleken met de buurt?

Corellistraat 27 heeft 85 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Oudelandse Hoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Corellistraat 27 en wat betekent dat?

Corellistraat 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Corellistraat 27?

Corellistraat 27 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 67 m².

Hoe is de woningmarkt in Oudelandse Hoeve?

De wijk Oudelandse Hoeve in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudelandse Hoeve?

Vanuit Corellistraat 27 in Oudelandse Hoeve bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 33.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.