Streetview Verdistraat 27 Terneuzen

Verdistraat 27, 4536 CV Terneuzen

105 m² Bouwjaar 1967 4 kamers Label D

Verdistraat 27 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 207 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
207 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Verdistraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verdistraat 27

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

33.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2250 Inwoners
1145 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1123 Woningvoorraad
€194.000 Gem. woningwaarde Oudelandse Hoeve
29% Koopwoningen
6.082 Inwoners per km²

Locatie van Verdistraat 27

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Verdistraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Verdistraat 27?

De prijsindicatie voor Verdistraat 27 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudelandse Hoeve is €194.000. Dat komt neer op circa €1.848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verdistraat 27 zich tot de wijk Oudelandse Hoeve?

Verdistraat 27 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Oudelandse Hoeve. De buurt telt 1.123 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.082 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verdistraat 27?

Verdistraat 27 is een woonhuis in Oudelandse Hoeve, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Verdistraat 27 vergeleken met de buurt?

Verdistraat 27 heeft 105 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 207 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oudelandse Hoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verdistraat 27 en wat betekent dat?

Verdistraat 27 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Verdistraat 27?

Verdistraat 27 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Oudelandse Hoeve?

De wijk Oudelandse Hoeve in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudelandse Hoeve?

Vanuit Verdistraat 27 in Oudelandse Hoeve bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 33.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oudelandse Hoeve?