Bovenwoning Vivaldiplein 49 Terneuzen

Vivaldiplein 49, 4536 BH Terneuzen

76 m² Bouwjaar 2012 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Vivaldiplein 49 is een bovenwoning in Terneuzen, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vivaldiplein 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vivaldiplein 49

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.98
CO₂-emissie
2451.92 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein en parkeergarage

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

33.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2250 Inwoners
1145 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1123 Woningvoorraad
€194.000 Gem. woningwaarde Oudelandse Hoeve
29% Koopwoningen
6.082 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vivaldiplein 49

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Vivaldiplein 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Vivaldiplein 49?

De prijsindicatie voor Vivaldiplein 49 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudelandse Hoeve is €194.000. Dat komt neer op circa €2.553 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vivaldiplein 49 zich tot de wijk Oudelandse Hoeve?

Vivaldiplein 49 is een bovenwoning van 76 m² in de wijk Oudelandse Hoeve. De buurt telt 1.123 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.082 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vivaldiplein 49?

Vivaldiplein 49 is een bovenwoning in Oudelandse Hoeve, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vivaldiplein 49 vergeleken met de buurt?

Vivaldiplein 49 heeft 76 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Oudelandse Hoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vivaldiplein 49 en wat betekent dat?

Vivaldiplein 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-03-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2451.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vivaldiplein 49?

Vivaldiplein 49 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oudelandse Hoeve?

De wijk Oudelandse Hoeve in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudelandse Hoeve?

Vanuit Vivaldiplein 49 in Oudelandse Hoeve bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 33.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.