Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 361 m²
- Inhoud
- 503 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Everingen 21 is een twee-onder-een-kapwoning in Terneuzen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en een perceel van 361 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Everingen 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,6 kmSupermarkt
1,8 kmHuisarts
1,7 kmTreinstation
30,4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0,8 kmMiddelbare school
0,5 kmApotheek
1,6 kmZiekenhuis
0,9 kmRestaurant
0,7 kmCafé
1,3 kmBibliotheek
4,1 kmBioscoop
4,5 kmEveringen 21 ligt in de buurt Zeldenrust in Terneuzen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.925 inwoners en 1.197 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 95% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 308.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,8 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 1,7 km tot een huisarts.
Terneuzen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Terneuzen · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Terneuzen · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Terneuzen · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Terneuzen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Terneuzen · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Zeldenrust €308.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEveringen 21 is een twee-onder-een-kapwoning van 133 m² in de CBS-buurt Zeldenrust. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.197 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.034 inwoners per km².
Everingen 21 is een twee-onder-een-kapwoning in Zeldenrust, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Everingen 21 heeft 133 m² woonoppervlakte en 503 m³ inhoud. Het perceel is 361 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Zeldenrust €308.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Zeldenrust in Terneuzen (Zeeland) 2.925 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €308.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Zeldenrust in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,8 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 1,7 km tot een huisarts, 30,4 km tot een treinstation, 1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Zeldenrust in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een ziekenhuis, 1,6 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 0,5 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Zeldenrust in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 1,3 km tot een café.
Een woningrapport voor Everingen 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Zeldenrust. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Terneuzen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.