Streetview Lingestraat 53 Terneuzen

Lingestraat 53, 4535 ER Terneuzen

183 m² Bouwjaar 1974

Lingestraat 53 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 240 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
240 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lingestraat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

33 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2850 Inwoners
1200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1197 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Zeldenrust
95% Koopwoningen
2.958 Inwoners per km²

Locatie van Lingestraat 53

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Lingestraat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Lingestraat 53?

De gemiddelde woningwaarde in Zeldenrust is €299.000. Dat komt neer op circa €1.634 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lingestraat 53 zich tot de wijk Zeldenrust?

Lingestraat 53 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Zeldenrust. De buurt telt 1.197 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.958 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lingestraat 53?

Lingestraat 53 is een woonhuis in Zeldenrust, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lingestraat 53 vergeleken met de buurt?

Lingestraat 53 heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 240 m². In Zeldenrust ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zeldenrust?

De wijk Zeldenrust in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeldenrust?

Vanuit Lingestraat 53 in Zeldenrust bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 33 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zeldenrust?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lingestraat 53: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zeldenrust?

Recreatie nabij Zeldenrust: restaurant (0.6 km), cafe (1.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Lingestraat 53?

Een woningrapport voor Lingestraat 53 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zeldenrust. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.