Eengezinswoning, tussenwoning Rivierenpark 85 Terneuzen

Rivierenpark 85, 4535 EJ Terneuzen

125 m² Bouwjaar 1983 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Rivierenpark 85 is een eengezinswoning, tussenwoning in Terneuzen, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
342 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rivierenpark 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rivierenpark 85

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.1%
CO₂-emissie
23.36 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (39.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

33 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2850 Inwoners
1200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1197 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Zeldenrust
95% Koopwoningen
2.958 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rivierenpark 85

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Rivierenpark 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Rivierenpark 85?

De prijsindicatie voor Rivierenpark 85 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeldenrust is €299.000. Dat komt neer op circa €2.392 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rivierenpark 85 zich tot de wijk Zeldenrust?

Rivierenpark 85 is een eengezinswoning, tussenwoning van 125 m² in de wijk Zeldenrust. De buurt telt 1.197 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.958 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rivierenpark 85?

Rivierenpark 85 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zeldenrust, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rivierenpark 85 vergeleken met de buurt?

Rivierenpark 85 heeft 125 m² woonoppervlakte en 342 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Zeldenrust ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rivierenpark 85 en wat betekent dat?

Rivierenpark 85 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rivierenpark 85?

Rivierenpark 85 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 39 m².

Hoe is de woningmarkt in Zeldenrust?

De wijk Zeldenrust in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeldenrust?

Vanuit Rivierenpark 85 in Zeldenrust bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 33 km, snelwegoprit op 1 km.