Streetview Jan van Galenstraat 2 Terneuzen

Jan van Galenstraat 2, 4535 BX Terneuzen

203 m² Bouwjaar 1980 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Jan van Galenstraat 2 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 798 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
203 m²
Perceeloppervlakte
798 m²
Inhoud
645 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jan van Galenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Galenstraat 2

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

34.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1680 Inwoners
825 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
847 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Katspolder
56% Koopwoningen
3.600 Inwoners per km²

Locatie van Jan van Galenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Jan van Galenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Galenstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Katspolder is €241.000. Dat komt neer op circa €1.187 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Galenstraat 2 zich tot de wijk Katspolder?

Jan van Galenstraat 2 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Katspolder. De buurt telt 847 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.600 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Galenstraat 2?

Jan van Galenstraat 2 is een woonhuis in Katspolder, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan van Galenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Jan van Galenstraat 2 heeft 203 m² woonoppervlakte en 645 m³ inhoud. Het perceel is 798 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Katspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Galenstraat 2 en wat betekent dat?

Jan van Galenstraat 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Galenstraat 2?

Jan van Galenstraat 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Katspolder?

De wijk Katspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Katspolder?

Vanuit Jan van Galenstraat 2 in Katspolder bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 34.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.