Streetview Noteneeweg 2 Terneuzen

Noteneeweg 2, 4535 AS Terneuzen

330 m² Bouwjaar 2010

Noteneeweg 2 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 330 m² en een perceel van 547 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
330 m²
Perceeloppervlakte
547 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Noteneeweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

34.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1680 Inwoners
825 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
847 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Katspolder
56% Koopwoningen
3.600 Inwoners per km²

Locatie van Noteneeweg 2

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Noteneeweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Noteneeweg 2?

De prijsindicatie voor Noteneeweg 2 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Katspolder is €241.000. Dat komt neer op circa €730 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noteneeweg 2 zich tot de wijk Katspolder?

Noteneeweg 2 is een woonhuis van 330 m² in de wijk Katspolder. De buurt telt 847 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.600 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noteneeweg 2?

Noteneeweg 2 is een woonhuis in Katspolder, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Noteneeweg 2 vergeleken met de buurt?

Noteneeweg 2 heeft 330 m² woonoppervlakte. Het perceel is 547 m². In Katspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Katspolder?

De wijk Katspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Katspolder?

Vanuit Noteneeweg 2 in Katspolder bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 34.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Katspolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noteneeweg 2: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Katspolder?

Recreatie nabij Katspolder: restaurant (0.6 km), cafe (1.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Noteneeweg 2?

De prijsindicatie ligt rond €200.000 tot €250.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Katspolder is €241.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.