Streetview Evertsenlaan 88 Terneuzen

Evertsenlaan 88, 4535 AD Terneuzen

480 m² Bouwjaar 2002 Label A++++

Evertsenlaan 88 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 480 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
480 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Evertsenlaan 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Evertsenlaan 88

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
153.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
18.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
92.3%
CO₂-emissie
4.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

34.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1680 Inwoners
825 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
847 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Katspolder
56% Koopwoningen
3.600 Inwoners per km²

Locatie van Evertsenlaan 88

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Evertsenlaan 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Evertsenlaan 88?

De gemiddelde woningwaarde in Katspolder is €241.000. Dat komt neer op circa €502 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Evertsenlaan 88 zich tot de wijk Katspolder?

Evertsenlaan 88 is een woonhuis van 480 m² in de wijk Katspolder. De buurt telt 847 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.600 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Evertsenlaan 88?

Evertsenlaan 88 is een woonhuis in Katspolder, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Evertsenlaan 88 vergeleken met de buurt?

Evertsenlaan 88 heeft 480 m² woonoppervlakte. In Katspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Evertsenlaan 88 en wat betekent dat?

Evertsenlaan 88 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2035-05-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.31 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Katspolder?

De wijk Katspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Katspolder?

Vanuit Evertsenlaan 88 in Katspolder bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 34.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Katspolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Evertsenlaan 88: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.