Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Brugstraat 3 Terneuzen

Brugstraat 3, 4533 PE Terneuzen

171 m² Bouwjaar 1921 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Brugstraat 3 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Terneuzen, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 309 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
309 m²
Inhoud
772 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Brugstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brugstraat 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.5%
CO₂-emissie
37.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (109.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

35.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Terneuzen

4265 Inwoners
1570 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1581 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Othene
92% Koopwoningen
3.226 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brugstraat 3

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Brugstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Brugstraat 3?

De prijsindicatie voor Brugstraat 3 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Othene is €414.000. Dat komt neer op circa €2.421 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brugstraat 3 zich tot de wijk Othene?

Brugstraat 3 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 171 m² in de wijk Othene. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.226 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brugstraat 3?

Brugstraat 3 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Othene, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Brugstraat 3 vergeleken met de buurt?

Brugstraat 3 heeft 171 m² woonoppervlakte en 772 m³ inhoud. Het perceel is 309 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Othene ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brugstraat 3 en wat betekent dat?

Brugstraat 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brugstraat 3?

Brugstraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 109 m².

Hoe is de woningmarkt in Othene?

De wijk Othene in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 4.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Othene?

Vanuit Brugstraat 3 in Othene bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 35.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.