Streetview Argusvlinder 22 Terneuzen

Argusvlinder 22, 4533 HL Terneuzen

197 m² Bouwjaar 2021 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Argusvlinder 22 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 546 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
546 m²
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Argusvlinder 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Argusvlinder 22

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

35.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Terneuzen

4265 Inwoners
1570 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1581 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Othene
92% Koopwoningen
3.226 Inwoners per km²

Locatie van Argusvlinder 22

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Argusvlinder 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Argusvlinder 22?

De gemiddelde woningwaarde in Othene is €414.000. Dat komt neer op circa €2.102 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Argusvlinder 22 zich tot de wijk Othene?

Argusvlinder 22 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Othene. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.226 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Argusvlinder 22?

Argusvlinder 22 is een woonhuis in Othene, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Argusvlinder 22 vergeleken met de buurt?

Argusvlinder 22 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 546 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Othene ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Argusvlinder 22 en wat betekent dat?

Argusvlinder 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Argusvlinder 22?

Argusvlinder 22 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Othene?

De wijk Othene in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 4.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Othene?

Vanuit Argusvlinder 22 in Othene bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 35.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.