Streetview Steenarend 10 Terneuzen

Steenarend 10, 4533 GM Terneuzen

207 m² Bouwjaar 2004 Label APLUSPLUS

Steenarend 10 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m² en een perceel van 659 m². Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
659 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Steenarend 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steenarend 10

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUS

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

35.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Terneuzen

4265 Inwoners
1570 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1581 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Othene
92% Koopwoningen
3.226 Inwoners per km²

Locatie van Steenarend 10

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Steenarend 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Steenarend 10?

De gemiddelde woningwaarde in Othene is €414.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steenarend 10 zich tot de wijk Othene?

Steenarend 10 is een woonhuis van 207 m² in de wijk Othene. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.226 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steenarend 10?

Steenarend 10 is een woonhuis in Othene, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Steenarend 10 vergeleken met de buurt?

Steenarend 10 heeft 207 m² woonoppervlakte. Het perceel is 659 m². In Othene ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steenarend 10 en wat betekent dat?

Steenarend 10 heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Othene?

De wijk Othene in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 4.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Othene?

Vanuit Steenarend 10 in Othene bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 35.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Othene?

Zorg en onderwijs in de buurt van Steenarend 10: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.2 km.