Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 420 m²
Vogellaan 52 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 420 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vogellaan 52
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
35.8 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
2.2 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Othene is €414.000. Dat komt neer op circa €2.168 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVogellaan 52 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Othene. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.226 inwoners per km².
Vogellaan 52 is een woonhuis in Othene, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Vogellaan 52 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 420 m². In Othene ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vogellaan 52 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Othene in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 4.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Vogellaan 52 in Othene bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 35.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vogellaan 52: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.2 km.
Recreatie nabij Othene: restaurant (2.2 km), cafe (3.3 km).