Streetview Blueslaan 14 Terneuzen

Blueslaan 14, 4533 AG Terneuzen

161 m² Bouwjaar 1998

Blueslaan 14 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 602 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
602 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Blueslaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

35.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Terneuzen

4265 Inwoners
1570 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1581 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Othene
92% Koopwoningen
3.226 Inwoners per km²

Locatie van Blueslaan 14

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Blueslaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Blueslaan 14?

De gemiddelde woningwaarde in Othene is €414.000. Dat komt neer op circa €2.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Blueslaan 14 zich tot de wijk Othene?

Blueslaan 14 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Othene. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.226 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Blueslaan 14?

Blueslaan 14 is een woonhuis in Othene, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Blueslaan 14 vergeleken met de buurt?

Blueslaan 14 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 602 m². In Othene ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Othene?

De wijk Othene in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 4.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Othene?

Vanuit Blueslaan 14 in Othene bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 35.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Othene?

Zorg en onderwijs in de buurt van Blueslaan 14: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Othene?

Recreatie nabij Othene: restaurant (2.2 km), cafe (3.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Blueslaan 14?

Een woningrapport voor Blueslaan 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Othene. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.