Portiekflat (appartement) Stuvesande 508 Terneuzen

Stuvesande 508, 4532 ML Terneuzen

106 m² Bouwjaar 1996 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Stuvesande 508 is een portiekflat (appartement) in Terneuzen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Portiekflat (appartement)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
106 m²
Inhoud
351 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk, open ligging, vrij uitzicht en zeezicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Stuvesande 508

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stuvesande 508

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Garagebox en inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

35.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2625 Inwoners
1415 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1546 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Noordpolder
67% Koopwoningen
4.595 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stuvesande 508

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Stuvesande 508

Wat is de geschatte woningwaarde van Stuvesande 508?

De prijsindicatie voor Stuvesande 508 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordpolder is €232.000. Dat komt neer op circa €2.189 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stuvesande 508 zich tot de wijk Noordpolder?

Stuvesande 508 is een portiekflat (appartement) van 106 m² in de wijk Noordpolder. De buurt telt 1.546 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.595 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stuvesande 508?

Stuvesande 508 is een portiekflat (appartement) in Noordpolder, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Stuvesande 508 vergeleken met de buurt?

Stuvesande 508 heeft 106 m² woonoppervlakte en 351 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Noordpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stuvesande 508 en wat betekent dat?

Stuvesande 508 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stuvesande 508?

Stuvesande 508 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Noordpolder?

De wijk Noordpolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordpolder?

Vanuit Stuvesande 508 in Noordpolder bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 35.7 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noordpolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Stuvesande 508: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Noordpolder?

Recreatie nabij Noordpolder: restaurant (0.5 km), cafe (1.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Stuvesande 508?

Stuvesande 508 is verkocht in de periode 2023 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €255.000 tot €305.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Noordpolder is €232.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Stuvesande 508?

Een woningrapport voor Stuvesande 508 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noordpolder. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen