Bungalow, vrijstaande woning Serlippensstraat 13 Terneuzen

Serlippensstraat 13, 4532 LP Terneuzen

138 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Serlippensstraat 13 is een bungalow, vrijstaande woning in Terneuzen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 1197 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
1197 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Serlippensstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Serlippensstraat 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
164.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.8%
CO₂-emissie
31.46 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (510.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

34.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1915 Inwoners
940 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
954 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Zuiderpark
58% Koopwoningen
2.701 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Serlippensstraat 13

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Serlippensstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Serlippensstraat 13?

De prijsindicatie voor Serlippensstraat 13 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderpark is €201.000. Dat komt neer op circa €1.457 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Serlippensstraat 13 zich tot de wijk Zuiderpark?

Serlippensstraat 13 is een bungalow, vrijstaande woning van 138 m² in de wijk Zuiderpark. De buurt telt 954 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.701 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Serlippensstraat 13?

Serlippensstraat 13 is een bungalow, vrijstaande woning in Zuiderpark, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Serlippensstraat 13 vergeleken met de buurt?

Serlippensstraat 13 heeft 138 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 1197 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Zuiderpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Serlippensstraat 13 en wat betekent dat?

Serlippensstraat 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Serlippensstraat 13?

Serlippensstraat 13 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 510 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuiderpark?

De wijk Zuiderpark in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderpark?

Vanuit Serlippensstraat 13 in Zuiderpark bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 34.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.