Tussenwoning Marisstraat 8 Terneuzen

Marisstraat 8, 4532 GX Terneuzen

82 m² Bouwjaar 1963 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Marisstraat 8 is een tussenwoning in Terneuzen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 148 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
312 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€155.000 tot €180.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Marisstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marisstraat 8

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

35.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2625 Inwoners
1415 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1546 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Noordpolder
67% Koopwoningen
4.595 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marisstraat 8

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Marisstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Marisstraat 8?

De prijsindicatie voor Marisstraat 8 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordpolder is €232.000. Dat komt neer op circa €2.829 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marisstraat 8 zich tot de wijk Noordpolder?

Marisstraat 8 is een tussenwoning van 82 m² in de wijk Noordpolder. De buurt telt 1.546 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.595 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marisstraat 8?

Marisstraat 8 is een tussenwoning in Noordpolder, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Marisstraat 8 vergeleken met de buurt?

Marisstraat 8 heeft 82 m² woonoppervlakte en 312 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Noordpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marisstraat 8 en wat betekent dat?

Marisstraat 8 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marisstraat 8?

Marisstraat 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordpolder?

De wijk Noordpolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordpolder?

Vanuit Marisstraat 8 in Noordpolder bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 35.7 km, snelwegoprit op 3.9 km.