Eengezinswoning, vrijstaande woning Oranjestraat 9 Terneuzen

Oranjestraat 9, 4532 BS Terneuzen

181 m² Bouwjaar 1963 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Oranjestraat 9 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Terneuzen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 895 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
895 m²
Inhoud
857 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Oranjestraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjestraat 9

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
168.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.9%
CO₂-emissie
41.96 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

35 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2275 Inwoners
1145 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1222 Woningvoorraad
€184.000 Gem. woningwaarde Lievenspolder
64% Koopwoningen
4.659 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranjestraat 9

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Oranjestraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjestraat 9?

De prijsindicatie voor Oranjestraat 9 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Lievenspolder is €184.000. Dat komt neer op circa €1.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjestraat 9 zich tot de wijk Lievenspolder?

Oranjestraat 9 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 181 m² in de wijk Lievenspolder. De buurt telt 1.222 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.659 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjestraat 9?

Oranjestraat 9 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Lievenspolder, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oranjestraat 9 vergeleken met de buurt?

Oranjestraat 9 heeft 181 m² woonoppervlakte en 857 m³ inhoud. Het perceel is 895 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Lievenspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjestraat 9 en wat betekent dat?

Oranjestraat 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranjestraat 9?

Oranjestraat 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Lievenspolder?

De wijk Lievenspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lievenspolder?

Vanuit Oranjestraat 9 in Lievenspolder bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 35 km, snelwegoprit op 3.6 km.