Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1952
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 169 m²
Beatrixstraat 48 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 169 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beatrixstraat 48
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
35 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lievenspolder is €184.000. Dat komt neer op circa €1.287 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeatrixstraat 48 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Lievenspolder. De buurt telt 1.222 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.659 inwoners per km².
Beatrixstraat 48 is een woonhuis in Lievenspolder, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Beatrixstraat 48 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 169 m². In Lievenspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Lievenspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Beatrixstraat 48 in Lievenspolder bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 35 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beatrixstraat 48: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Lievenspolder: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Beatrixstraat 48 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lievenspolder. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1952, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.