Eengezinswoning, tussenwoning Bernhardstraat 29 Terneuzen

Bernhardstraat 29, 4532 AS Terneuzen

78 m² Bouwjaar 1952 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Bernhardstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Terneuzen, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 162 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
306 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€185.000 tot €210.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bernhardstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bernhardstraat 29

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

35 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2275 Inwoners
1145 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1222 Woningvoorraad
€184.000 Gem. woningwaarde Lievenspolder
64% Koopwoningen
4.659 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bernhardstraat 29

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Bernhardstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Bernhardstraat 29?

De prijsindicatie voor Bernhardstraat 29 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Lievenspolder is €184.000. Dat komt neer op circa €2.359 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bernhardstraat 29 zich tot de wijk Lievenspolder?

Bernhardstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning van 78 m² in de wijk Lievenspolder. De buurt telt 1.222 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.659 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bernhardstraat 29?

Bernhardstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Lievenspolder, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bernhardstraat 29 vergeleken met de buurt?

Bernhardstraat 29 heeft 78 m² woonoppervlakte en 306 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Lievenspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bernhardstraat 29 en wat betekent dat?

Bernhardstraat 29 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-02-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bernhardstraat 29?

Bernhardstraat 29 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Lievenspolder?

De wijk Lievenspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lievenspolder?

Vanuit Bernhardstraat 29 in Lievenspolder bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 35 km, snelwegoprit op 3.6 km.