Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 445 m²
Oesterputten 22 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en een perceel van 445 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oesterputten 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
35.7 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noordpolder is €232.000. Dat komt neer op circa €1.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOesterputten 22 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Noordpolder. De buurt telt 1.546 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.595 inwoners per km².
Oesterputten 22 is een woonhuis in Noordpolder, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Oesterputten 22 heeft 173 m² woonoppervlakte. Het perceel is 445 m². In Noordpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Noordpolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Oesterputten 22 in Noordpolder bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 35.7 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oesterputten 22: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Noordpolder: restaurant (0.5 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Oesterputten 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noordpolder. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.