Streetview Scheldekade 28 Terneuzen

Scheldekade 28, 4531 EG Terneuzen

144 m² Bouwjaar 2013 Label A

Scheldekade 28 is een appartement in Terneuzen, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
144 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Scheldekade 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scheldekade 28

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

35.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2810 Inwoners
1825 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€179.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Java
37% Koopwoningen
3.636 Inwoners per km²

Locatie van Scheldekade 28

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Scheldekade 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Scheldekade 28?

De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Java is €179.000. Dat komt neer op circa €1.243 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scheldekade 28 zich tot de wijk Binnenstad-Java?

Scheldekade 28 is een appartement van 144 m² in de wijk Binnenstad-Java. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.636 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scheldekade 28?

Scheldekade 28 is een appartement in Binnenstad-Java, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Scheldekade 28 vergeleken met de buurt?

Scheldekade 28 heeft 144 m² woonoppervlakte. In Binnenstad-Java ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scheldekade 28 en wat betekent dat?

Scheldekade 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-02-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.39 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Java?

De wijk Binnenstad-Java in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-Java?

Vanuit Scheldekade 28 in Binnenstad-Java bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 35.8 km, snelwegoprit op 4.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Binnenstad-Java?

Zorg en onderwijs in de buurt van Scheldekade 28: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.1 km.