Eengezinswoning, tussenwoning Lange Kerkstraat 35 Terneuzen

Lange Kerkstraat 35, 4531 CH Terneuzen

110 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Lange Kerkstraat 35 is een eengezinswoning, tussenwoning in Terneuzen, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 109 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
109 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€120.000 tot €145.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Lange Kerkstraat 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Kerkstraat 35

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
238.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
339.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.09 kg/m²

Tuin
Ja (35.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

35.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2810 Inwoners
1825 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€179.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Java
37% Koopwoningen
3.636 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Kerkstraat 35

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Lange Kerkstraat 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Kerkstraat 35?

De prijsindicatie voor Lange Kerkstraat 35 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Java is €179.000. Dat komt neer op circa €1.627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Kerkstraat 35 zich tot de wijk Binnenstad-Java?

Lange Kerkstraat 35 is een eengezinswoning, tussenwoning van 110 m² in de wijk Binnenstad-Java. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.636 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Kerkstraat 35?

Lange Kerkstraat 35 is een eengezinswoning, tussenwoning in Binnenstad-Java, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lange Kerkstraat 35 vergeleken met de buurt?

Lange Kerkstraat 35 heeft 110 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 109 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Binnenstad-Java ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Kerkstraat 35 en wat betekent dat?

Lange Kerkstraat 35 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-11-08. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lange Kerkstraat 35?

Lange Kerkstraat 35 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 35 m².

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Java?

De wijk Binnenstad-Java in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-Java?