Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 93 m²
Dwarsstraat 10 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² en een perceel van 93 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dwarsstraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
35.8 kmSnelweg oprit
4.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
0.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Java is €179.000. Dat komt neer op circa €1.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDwarsstraat 10 is een woonhuis van 107 m² in de wijk Binnenstad-Java. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.636 inwoners per km².
Dwarsstraat 10 is een woonhuis in Binnenstad-Java, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Dwarsstraat 10 heeft 107 m² woonoppervlakte. Het perceel is 93 m². In Binnenstad-Java ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Binnenstad-Java in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Dwarsstraat 10 in Binnenstad-Java bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 35.8 km, snelwegoprit op 4.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dwarsstraat 10: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Binnenstad-Java: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Dwarsstraat 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Binnenstad-Java. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.