Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 460 m²
- Inhoud
- 440 m³
- Kamers
- 5
Hulsterweg 128 A is een woonhuis in Terhole, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 460 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hulsterweg 128 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
4.1 kmSupermarkt
4.5 kmHuisarts
3.9 kmTreinstation
45.5 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
3.8 kmMiddelbare school
4.6 kmApotheek
3.9 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
4.3 kmCafé
4.4 kmBibliotheek
5 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Hulsterweg 128 A ligt rond €110.000 tot €135.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Terhole is €232.000. Dat komt neer op circa €1.578 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHulsterweg 128 A is een woonhuis van 147 m² in de wijk Kern Terhole. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.157 inwoners per km².
Hulsterweg 128 A is een woonhuis in Kern Terhole, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hulsterweg 128 A heeft 147 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 460 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kern Terhole ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hulsterweg 128 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Hulsterweg 128 A heeft 5 kamers.
De wijk Kern Terhole in Terhole (Zeeland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Hulsterweg 128 A in Kern Terhole bereik je: supermarkt op 4.5 km, basisschool op 4.1 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 45.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hulsterweg 128 A: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 3.9 km, kinderdagverblijf op 3.8 km, middelbare school op 4.6 km.