Streetview Tussenbeetseweg 15 Ter Apelkanaal

Tussenbeetseweg 15, 9563 TL Ter Apelkanaal

217 m² Bouwjaar 1995 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Tussenbeetseweg 15 is een woonhuis in Ter Apelkanaal, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m², een perceel van 9650 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
217 m²
Perceeloppervlakte
9650 m²
Inhoud
1929 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tussenbeetseweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tussenbeetseweg 15

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ter Apelkanaal

Onderwijs

Basisschool

4.2 km
Dagelijks

Supermarkt

4.4 km
Gezondheid

Huisarts

5.6 km
Vervoer

Treinstation

24.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.3 km
Gezondheid

Apotheek

5.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.3 km
Horeca

Restaurant

4.1 km
Horeca

Café

6.9 km
Cultuur

Bibliotheek

8.1 km
Cultuur

Bioscoop

14.5 km

Buurtinformatie in Ter Apelkanaal

190 Inwoners
90 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
90 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Sellingerbeetse
93% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Locatie van Tussenbeetseweg 15

Vergelijkbare woningen in Ter Apelkanaal

Veelgestelde vragen over Tussenbeetseweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Tussenbeetseweg 15?

De prijsindicatie voor Tussenbeetseweg 15 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Sellingerbeetse is €376.000. Dat komt neer op circa €1.733 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tussenbeetseweg 15 zich tot de wijk Sellingerbeetse?

Tussenbeetseweg 15 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Sellingerbeetse. De buurt telt 90 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tussenbeetseweg 15?

Tussenbeetseweg 15 is een woonhuis in Sellingerbeetse, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tussenbeetseweg 15 vergeleken met de buurt?

Tussenbeetseweg 15 heeft 217 m² woonoppervlakte en 1929 m³ inhoud. Het perceel is 9650 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Sellingerbeetse ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tussenbeetseweg 15 en wat betekent dat?

Tussenbeetseweg 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-12-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tussenbeetseweg 15?

Tussenbeetseweg 15 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sellingerbeetse?

De wijk Sellingerbeetse in Ter Apelkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sellingerbeetse?

Vanuit Tussenbeetseweg 15 in Sellingerbeetse bereik je: supermarkt op 4.4 km, basisschool op 4.2 km, huisarts op 5.6 km, treinstation op 24.9 km, snelwegoprit op 2.9 km.