Streetview Ter Apelkanaal Oost 127 Ter Apelkanaal

Ter Apelkanaal Oost 127, 9563 RG Ter Apelkanaal

235 m² Bouwjaar 1928 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Ter Apelkanaal Oost 127 is een woonhuis in Ter Apelkanaal, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m², een perceel van 4500 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
235 m²
Perceeloppervlakte
4500 m²
Inhoud
4570 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ter Apelkanaal Oost 127

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ter Apelkanaal Oost 127

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
355.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
687.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
125.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ter Apelkanaal

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

18.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.8 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

13.1 km

Buurtinformatie in Ter Apelkanaal

640 Inwoners
250 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
264 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde Ter Apelkanaal
94% Koopwoningen
318 Inwoners per km²

Locatie van Ter Apelkanaal Oost 127

Vergelijkbare woningen in Ter Apelkanaal

Veelgestelde vragen over Ter Apelkanaal Oost 127

Wat is de geschatte woningwaarde van Ter Apelkanaal Oost 127?

De gemiddelde woningwaarde in Ter Apelkanaal is €305.000. Dat komt neer op circa €1.298 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ter Apelkanaal Oost 127 zich tot de wijk Ter Apelkanaal?

Ter Apelkanaal Oost 127 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Ter Apelkanaal. De buurt telt 264 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 318 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ter Apelkanaal Oost 127?

Ter Apelkanaal Oost 127 is een woonhuis in Ter Apelkanaal, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ter Apelkanaal Oost 127 vergeleken met de buurt?

Ter Apelkanaal Oost 127 heeft 235 m² woonoppervlakte en 4570 m³ inhoud. Het perceel is 4500 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Ter Apelkanaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ter Apelkanaal Oost 127 en wat betekent dat?

Ter Apelkanaal Oost 127 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-06-21. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 125.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ter Apelkanaal Oost 127?

Ter Apelkanaal Oost 127 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ter Apelkanaal?

De wijk Ter Apelkanaal in Ter Apelkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ter Apelkanaal?