Streetview Ter Apelkanaal Oost 114 Ter Apelkanaal

Ter Apelkanaal Oost 114, 9563 RE Ter Apelkanaal

450 m² Bouwjaar 1926

Ter Apelkanaal Oost 114 is een appartement in Ter Apelkanaal, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 450 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
450 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ter Apelkanaal Oost 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Ter Apelkanaal

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

18.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.8 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

13.1 km

Buurtinformatie in Ter Apelkanaal

640 Inwoners
250 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
264 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde Ter Apelkanaal
94% Koopwoningen
318 Inwoners per km²

Locatie van Ter Apelkanaal Oost 114

Vergelijkbare woningen in Ter Apelkanaal

Veelgestelde vragen over Ter Apelkanaal Oost 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Ter Apelkanaal Oost 114?

De gemiddelde woningwaarde in Ter Apelkanaal is €305.000. Dat komt neer op circa €678 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ter Apelkanaal Oost 114 zich tot de wijk Ter Apelkanaal?

Ter Apelkanaal Oost 114 is een appartement van 450 m² in de wijk Ter Apelkanaal. De buurt telt 264 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 318 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ter Apelkanaal Oost 114?

Ter Apelkanaal Oost 114 is een appartement in Ter Apelkanaal, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ter Apelkanaal Oost 114 vergeleken met de buurt?

Ter Apelkanaal Oost 114 heeft 450 m² woonoppervlakte. In Ter Apelkanaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Ter Apelkanaal?

De wijk Ter Apelkanaal in Ter Apelkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ter Apelkanaal?

Vanuit Ter Apelkanaal Oost 114 in Ter Apelkanaal bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 18.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ter Apelkanaal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ter Apelkanaal Oost 114: ziekenhuis op 14.8 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 3.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ter Apelkanaal?

Recreatie nabij Ter Apelkanaal: restaurant (1.2 km), cafe (2.5 km).