Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1966
- Woonoppervlakte
- 458 m²
Ter Apelkanaal Oost 19 BEDR is een appartement in Ter Apelkanaal, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 458 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ter Apelkanaal Oost 19 BEDR
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
3.2 kmTreinstation
18.6 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
14.8 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
13.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ter Apelkanaal is €305.000. Dat komt neer op circa €666 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTer Apelkanaal Oost 19 BEDR is een appartement van 458 m² in de wijk Ter Apelkanaal. De buurt telt 264 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 318 inwoners per km².
Ter Apelkanaal Oost 19 BEDR is een appartement in Ter Apelkanaal, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Ter Apelkanaal Oost 19 BEDR heeft 458 m² woonoppervlakte. In Ter Apelkanaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ter Apelkanaal in Ter Apelkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Ter Apelkanaal Oost 19 BEDR in Ter Apelkanaal bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 18.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ter Apelkanaal Oost 19 BEDR: ziekenhuis op 14.8 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Ter Apelkanaal: restaurant (1.2 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Ter Apelkanaal Oost 19 BEDR bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ter Apelkanaal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1966, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.