Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kerkpad 21 Ter Aar

Kerkpad 21, 2461 TJ Ter Aar

71 m² Bouwjaar 1921 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Kerkpad 21 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Ter Aar, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 132 m² en 3 kamers. Het energielabel is E.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
253 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Vraagprijs
€ 290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kerkpad 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkpad 21

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
220.13 kWh/m²
CO₂-emissie
55.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Monument en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Papenveer

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

2,6 km
Dagelijks

Supermarkt

2,6 km
Gezondheid

Huisarts

2,4 km
Vervoer

Treinstation

10,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8 km
Gezondheid

Apotheek

2,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9,2 km
Horeca

Restaurant

2,5 km
Horeca

Café

2,6 km
Cultuur

Bibliotheek

3,5 km
Cultuur

Bioscoop

10,4 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Papenveer

Kerkpad 21 ligt in de buurt Papenveer in Ter Aar. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.195 inwoners en 455 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 85% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 589.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,6 km tot een supermarkt, 2,6 km tot een basisschool en 2,4 km tot een huisarts.

1195 Inwoners
490 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
455 Woningvoorraad
€589.000 Gem. WOZ-waarde Papenveer
85% Koopwoningen
374 Inwoners per km²

Locatie van Kerkpad 21

Vergelijkbare woningen in Ter Aar

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ter Aar. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Kerkpad 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkpad 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Papenveer €589.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkpad 21 zich tot de CBS-buurt Papenveer?

Kerkpad 21 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 71 m² in de CBS-buurt Papenveer. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 455 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 374 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkpad 21?

Kerkpad 21 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Papenveer, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerkpad 21 vergeleken met de buurt?

Kerkpad 21 heeft 71 m² woonoppervlakte en 253 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Papenveer €589.000.

Wat is het energielabel van Kerkpad 21 en wat betekent dat?

Kerkpad 21 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-06-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkpad 21?

Kerkpad 21 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Papenveer?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Papenveer in Ter Aar (Zuid-Holland) 1.195 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €589.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Papenveer?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Papenveer in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,6 km tot een supermarkt, 2,6 km tot een basisschool, 2,4 km tot een huisarts, 10,7 km tot een treinstation, 0,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Papenveer?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Papenveer in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 9,2 km tot een ziekenhuis, 2,7 km tot een apotheek, 2,8 km tot een kinderdagverblijf, 8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Papenveer?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Papenveer in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,5 km tot een restaurant, 2,6 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Kerkpad 21?

Kerkpad 21 is verkocht in de periode 2016 tot 2020. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Papenveer €589.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Kerkpad 21?

Een woningrapport voor Kerkpad 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Papenveer. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1921, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ter Aar presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars