appartement Burgemeester Triezenbergstraat 31 C Ten Boer

Burgemeester Triezenbergstraat 31 C, 9791 CB Ten Boer

45 m² Bouwjaar 1955 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Burgemeester Triezenbergstraat 31 C is een appartement in Ten Boer, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
45 m²
Inhoud
113 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Triezenbergstraat 31 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Triezenbergstraat 31 C

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Ten Boer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

8.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

8.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

15.5 km

Buurtinformatie in Ten Boer

4420 Inwoners
1835 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1886 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Ten Boer Dorp
73% Koopwoningen
1.965 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Triezenbergstraat 31 C

Vergelijkbare woningen in Ten Boer

Veelgestelde vragen over Burgemeester Triezenbergstraat 31 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Triezenbergstraat 31 C?

De prijsindicatie voor Burgemeester Triezenbergstraat 31 C ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Ten Boer Dorp is €256.000. Dat komt neer op circa €5.689 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Triezenbergstraat 31 C zich tot de wijk Ten Boer Dorp?

Burgemeester Triezenbergstraat 31 C is een appartement van 45 m² in de wijk Ten Boer Dorp. De buurt telt 1.886 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.965 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Triezenbergstraat 31 C?

Burgemeester Triezenbergstraat 31 C is een appartement in Ten Boer Dorp, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Triezenbergstraat 31 C vergeleken met de buurt?

Burgemeester Triezenbergstraat 31 C heeft 45 m² woonoppervlakte en 113 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 11 m² per kamer. In Ten Boer Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Triezenbergstraat 31 C en wat betekent dat?

Burgemeester Triezenbergstraat 31 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Burgemeester Triezenbergstraat 31 C?

Burgemeester Triezenbergstraat 31 C heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ten Boer Dorp?

De wijk Ten Boer Dorp in Ten Boer (Groningen) kenmerkt zich door 4.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ten Boer Dorp?

Vanuit Burgemeester Triezenbergstraat 31 C in Ten Boer Dorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 8.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.