Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Inhoud
- 395 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Burgemeester Triezenbergstraat 29 is een woonhuis in Ten Boer, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 285 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Triezenbergstraat 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
8.2 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
12.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
14.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
8.5 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
15.5 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester Triezenbergstraat 29 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Ten Boer Dorp is €256.000. Dat komt neer op circa €2.207 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Triezenbergstraat 29 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Ten Boer Dorp. De buurt telt 1.886 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.965 inwoners per km².
Burgemeester Triezenbergstraat 29 is een woonhuis in Ten Boer Dorp, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester Triezenbergstraat 29 heeft 116 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Ten Boer Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Triezenbergstraat 29 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-12-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Burgemeester Triezenbergstraat 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Ten Boer Dorp in Ten Boer (Groningen) kenmerkt zich door 4.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Burgemeester Triezenbergstraat 29 in Ten Boer Dorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 8.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.