Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 198 m²
Pastoor Lemmensstraat 5 is een woonhuis in Tegelen, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pastoor Lemmensstraat 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
3.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bosserhof is €259.000. Dat komt neer op circa €1.308 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPastoor Lemmensstraat 5 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Bosserhof. De buurt telt 1.782 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.970 inwoners per km².
Pastoor Lemmensstraat 5 is een woonhuis in Bosserhof, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Pastoor Lemmensstraat 5 heeft 198 m² woonoppervlakte. In Bosserhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pastoor Lemmensstraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Bosserhof in Tegelen (Limburg) kenmerkt zich door 3.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Pastoor Lemmensstraat 5 in Bosserhof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pastoor Lemmensstraat 5: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Bosserhof: restaurant (0.6 km), cafe (0.9 km).