Streetview Vrijenbroekweg 20 Tegelen

Vrijenbroekweg 20, 5931 JR Tegelen

234 m² Bouwjaar 1979 9 kamers 6 slaapkamers Label C

Vrijenbroekweg 20 is een woonhuis in Tegelen, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 234 m², een perceel van 948 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
234 m²
Perceeloppervlakte
948 m²
Inhoud
1036 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vrijenbroekweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrijenbroekweg 20

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tegelen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Tegelen

3860 Inwoners
1710 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1782 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Bosserhof
65% Koopwoningen
2.970 Inwoners per km²

Locatie van Vrijenbroekweg 20

Vergelijkbare woningen in Tegelen

Veelgestelde vragen over Vrijenbroekweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrijenbroekweg 20?

De gemiddelde woningwaarde in Bosserhof is €259.000. Dat komt neer op circa €1.107 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrijenbroekweg 20 zich tot de wijk Bosserhof?

Vrijenbroekweg 20 is een woonhuis van 234 m² in de wijk Bosserhof. De buurt telt 1.782 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrijenbroekweg 20?

Vrijenbroekweg 20 is een woonhuis in Bosserhof, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vrijenbroekweg 20 vergeleken met de buurt?

Vrijenbroekweg 20 heeft 234 m² woonoppervlakte en 1036 m³ inhoud. Het perceel is 948 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bosserhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrijenbroekweg 20 en wat betekent dat?

Vrijenbroekweg 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vrijenbroekweg 20?

Vrijenbroekweg 20 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bosserhof?

De wijk Bosserhof in Tegelen (Limburg) kenmerkt zich door 3.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bosserhof?

Vanuit Vrijenbroekweg 20 in Bosserhof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1 km.