Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 185 m²
- Perceeloppervlakte
- 315 m²
Vrijenbroekweg 11 is een woonhuis in Tegelen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m² en een perceel van 315 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vrijenbroekweg 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
3.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bosserhof is €259.000. Dat komt neer op circa €1.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVrijenbroekweg 11 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Bosserhof. De buurt telt 1.782 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.970 inwoners per km².
Vrijenbroekweg 11 is een woonhuis in Bosserhof, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vrijenbroekweg 11 heeft 185 m² woonoppervlakte. Het perceel is 315 m². In Bosserhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bosserhof in Tegelen (Limburg) kenmerkt zich door 3.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Vrijenbroekweg 11 in Bosserhof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vrijenbroekweg 11: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Bosserhof: restaurant (0.6 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Vrijenbroekweg 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bosserhof. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1900, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.