Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 199 m²
Paul Guillaumestraat 16 is een woonhuis in Tegelen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 199 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Paul Guillaumestraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
4.4 kmDe prijsindicatie voor Paul Guillaumestraat 16 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Tegelen-Centrum is €252.000. Dat komt neer op circa €1.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPaul Guillaumestraat 16 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Tegelen-Centrum. De buurt telt 2.024 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.765 inwoners per km².
Paul Guillaumestraat 16 is een woonhuis in Tegelen-Centrum, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Paul Guillaumestraat 16 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 199 m². In Tegelen-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Paul Guillaumestraat 16 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-04-03. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Tegelen-Centrum in Tegelen (Limburg) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Paul Guillaumestraat 16 in Tegelen-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Paul Guillaumestraat 16: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.8 km.