Eengezinswoning, hoekwoning Julianastraat 65 't Zand

Julianastraat 65, 1756 TL 't Zand

124 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Julianastraat 65 is een eengezinswoning, hoekwoning in 't Zand, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 199 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
199 m²
Inhoud
413 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en kunststof
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Julianastraat 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julianastraat 65

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
146.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.1%
CO₂-emissie
32.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (68.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in 't Zand

1260 Inwoners
505 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
553 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde t Zand-Noordoost
61% Koopwoningen
3.418 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Julianastraat 65

Vergelijkbare woningen in 't Zand

Veelgestelde vragen over Julianastraat 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianastraat 65?

De prijsindicatie voor Julianastraat 65 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in t Zand-Noordoost is €288.000. Dat komt neer op circa €2.323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianastraat 65 zich tot de wijk t Zand-Noordoost?

Julianastraat 65 is een eengezinswoning, hoekwoning van 124 m² in de wijk t Zand-Noordoost. De buurt telt 553 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.418 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianastraat 65?

Julianastraat 65 is een eengezinswoning, hoekwoning in t Zand-Noordoost, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Julianastraat 65 vergeleken met de buurt?

Julianastraat 65 heeft 124 m² woonoppervlakte en 413 m³ inhoud. Het perceel is 199 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In t Zand-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julianastraat 65 en wat betekent dat?

Julianastraat 65 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Julianastraat 65?

Julianastraat 65 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 68 m².

Hoe is de woningmarkt in t Zand-Noordoost?

De wijk t Zand-Noordoost in 't Zand (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij t Zand-Noordoost?

Vanuit Julianastraat 65 in t Zand-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.