Straatbeeld van Eperweg 5 in 't Harde

Eperweg 5, 8084 RB 't Harde

439 m² Bouwjaar 2022 Label A++++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Eperweg 5 is een niet-woning in 't Harde, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 439 m² en een perceel van 342 m². Het energielabel is A++++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
439 m²
Perceeloppervlakte
342 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Eperweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eperweg 5

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
97.80 kWh/m²
CO₂-emissie
10.07 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Buitengebied ’t Harde Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,5 km
Dagelijks

Supermarkt

2,3 km
Gezondheid

Huisarts

1,9 km
Vervoer

Treinstation

3,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,3 km
Gezondheid

Apotheek

1,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13,5 km
Horeca

Restaurant

2,3 km
Horeca

Café

2,5 km
Cultuur

Bibliotheek

2,4 km
Cultuur

Bioscoop

19,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Buitengebied ’t Harde Noord

Eperweg 5 ligt in de buurt Buitengebied ’t Harde Noord in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 590 inwoners en 214 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 77% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 546.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,3 km tot een supermarkt, 1,5 km tot een basisschool en 1,9 km tot een huisarts.

590 Inwoners
200 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
214 Woningvoorraad
€546.000 Gem. WOZ-waarde Buitengebied ’t Harde Noord
77% Koopwoningen
63 Inwoners per km²

Locatie van Eperweg 5

Officiële bekendmakingen rond Eperweg 5

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 43 meter

Kennisgeving besluit op het schenken van alcohol op de Fokdag en concours Oldebroek op 15 augustus 2026 , Eperweg 3, 8084RB 't Harde

Bekijk officiële bekendmaking →

· andere beschikking · 43 meter

Kennisgeving ontvangst ontheffing voor het schenken van alcohol, Eperweg 3, 8084RB 't Harde

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in 't Harde. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Eperweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Eperweg 5?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord €546.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eperweg 5 zich tot de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord?

Eperweg 5 is een niet-woning van 439 m² in de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 214 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 63 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eperweg 5?

Eperweg 5 is een niet-woning in Buitengebied ’t Harde Noord, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Eperweg 5 vergeleken met de buurt?

Eperweg 5 heeft 439 m² woonoppervlakte. Het perceel is 342 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord €546.000.

Wat is het energielabel van Eperweg 5 en wat betekent dat?

Eperweg 5 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2032-07-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.07 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied ’t Harde Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord in 't Harde (Gelderland) 590 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €546.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een supermarkt, 1,5 km tot een basisschool, 1,9 km tot een huisarts, 3,5 km tot een treinstation, 1,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,5 km tot een ziekenhuis, 1,9 km tot een apotheek, 1,5 km tot een kinderdagverblijf, 4,3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een restaurant, 2,5 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Eperweg 5?

Een woningrapport voor Eperweg 5 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied ’t Harde Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars